بازرگاهی شدن مرغ

بازرگاهی شدن مرغ

بازرگاهی شدن مرغ

بازرگاهی شدن مرغ … شاهمیری از عرضه مرغ گرم در بسته بندی های جدید در سامانه بازارگام خبر داد و گفت: از ۵ آذر کرج و اصفهان به خرید هوشمند اضافه می شود همچنین هفت استان دیگر هم تا هفته آتی اضافه خواهد شد.

بازرگاهی شدن مرغ
علی شاهمیری، مشاور عالی وزیر جهاد کشاورزی از عرضه مرغ گرم در بسته بندی های جدید در سامانه بازارگام خبر داد و گفت: در اضافه کردن مرغ گرم به سبد خرید اینترنتی سامانه بازارگام تردیدی در خصوص فاسد شدن و بو گرفتن وجود داشت که ما بسته بندی هایی را طراحی کردیم که مرغ هفت تا نه ساعت دوام داشته و مرغ گرم هم به سبد محصولات ما اضافه می شود.
از ۵ آذر کرج و اصفهان به خرید هوشمند اضافه می شود همچنین هفت استان دیگر هم تا هفته آتی اضافه خواهد شد. هوشمندسازی خرید منجر به تسریع در رسیدن یارانه ها به جامعه هدف می شود.
در ضمن استاندار اصفهان از عادلانه نبودن تخصیص سهمیه گوشت مرغ دولتی بین استان ها گلایه کرد و گفت: یک هزار و ۶۰۰ تن مرغ دولتی به تهران اختصاص یافته در صورتی که اصفهان این رقم ۴۰ تن است.سید رضا مرتضوی شب چهارشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار خواستار پیگیری علت کاهش تخصیص سهم مرغ دولتی به اصفهان شد و اظهار داشت: جمعیت تهران ۲ برابر اصفهان است و باید سهمش ۲ برابر اصفهان باشد درحالی که ۴۰ برابر است.
برای مشاهده خبر ” صادرات به کشورهای خلیج فارس ” لطفا کلیک نمایید .
شما میتوانید با عضویت در ” پیج بلدرچین مزرعه سبز ” از آخرین قیمت های بازار باخبر شوید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =