تامین تدریجی نهاده های دامی

تامین تدریجی نهاده های دامی

تامین تدریجی نهاده های دامی

 

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی گاوداران از تحویل باقی‌مانده سهمیه مهرماه ذرت و جو به دامداران تا آخر هفته جاری خبر داد و گفت: دولت باید ارز مورد نیاز نهاده‌های دامی را به موقع تأمین کند.
سید احمد مقدسی درباره آخرین
وضعیت تأمین نهاده‌های دامی دامداران اظهار داشت: تأمین نهاده‌های دامی مورد نیاز تولیدکنندگان به تدریج در حال انجام است. سهمیه سویای مهر ماه دامداران به طور کامل تسویه شد اما سهمیه جو و ذرت مربوط به نیمه دوم مهرماه هنوز باقی مانده که قرار است تا آخر هفته جاری تسویه شود.
وی، چالش بزرگ نهاده‌های دامی را در حال حاضر عدم تأمین ارز کافی و به موقع اعلام کرد و گفت: دولت اگر می‌خواهد به مشکلات پیش آمده در سال‌های گذشته، دچار نشویم باید ارز مورد نیاز نهاده‌های دامی را به موقع تأمین کند.
تامین تدریجی نهاده های دامی
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی گاوداران درباره تأمین نهاده‌های مورد نیاز برای دامداری‌های سنتی و پرواربندی‌ها نیز تصریح کرد: دولت از هفته جاری برای دامداری‌های سنتی و پرواربندی‌ها نیز سهمیه‌ای در نظر گرفته که در اختیار آنها قرار می‌دهد. البته درباره میزان این سهمیه، آمار دقیقی در اختیار نداریم.
مقدسی از تأخیر شرکت پشتیبانی امور دام در آغاز خرید حمایتی دام‌های مازاد خبر داد و افزود: قرار است از همین هفته خرید دام مازاد تولیدکنندگان، گوسفند به قیمت کیلویی ۶٢ هزار تومان و گوساله نر ۵٩ هزار تومان آغاز شود.
برای مشاهده خبر ” پلاک کوبی استان گلستان رو به اتمام است ” لطفا کلیک نمایید .
شما میتوانید با عضویت در ” پیج بلدرچین مزرعه سبز ” از آخرین قیمت های بازار باخبر شوید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 19 =