توزیع مرغ گرم در ستکا

توزیع مرغ گرم در ستکا

توزیع مرغ گرم در ستکا

 

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه سامانه ستکا از سه هفته گذشته در زنجان راه‌اندازی شده است، گفت: توزیع مرغ گرم با سامانه ستکا در استان در حال انجام است.
عبدالله جعفری  با اشاره به اینکه سامانه ستکا در چند استان از جمله زنجان در حال اجرا است، اظهار داشت: سامانه ستکا در استان زنجان در خصوص مرغ گرم در حال فعالیت است به طوری که فرایند تامین مرغ زنده از مرغداری تا فروش مرغ گرم به مرغ‌فروشی‌های سطح شهر توسط این سامانه انجام و رصد می‌گردد.
در طول هفته‌های گذشته جلسه‌هایی با اتحادیه‌های مرتبط همچون اتحادیه مرغداران، کشتارگاه‌های مرغ استان، اتحادیه مرغ‌فروشان استان برگزار و هماهنگی انجام گرفته و از سه هفته گذشته توزیع مرغ گرم تولیدی استان توسط سامانه ستکا در حال انجام است.
معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: تصمیم بر این شده تا در آینده نزدیک ۱۰۰ درصد مرغ گرم توسط سامانه ستکا عرضه شود که در حال حاضر مرحله آزمایشی در حال اجرا است تا اگر احیانا مشکلی وجود داشت حل شده و در آینده نزدیک همراهی تمام صنوف با این سامانه را داشته باشیم.
بعد از موفقیت در این مرحله، سایر اقلام مورد نیاز تنظیم بازاری دولتی همچون برنج، شکر، روغن با استفاده از ظرفیت این سامانه توزیع خواهد شد.
جعفری با اشاره به اهداف اجرای این سامانه یادآور شد: رصد دقیق میزان تولید، میزان موجودی کالاهای اساسی، عدالت در توزیع در اقصی نقاط استان، حذف واسطه‌های زائد، دسترسی عادلانه عموم مردم استان به کالاهای اساسی از جمله اهداف این طرح است، تا تمام مراحل تامین، تولید، توزیع تا مصرف کننده با استفاده از ظرفیت سامانه رصد شده و رضایت عمومی نیز حاصل شود.
در سامانه ستکا فعلا مدیریت تا مرحله عرضه مرغ به خرده فروش رصد میگردد، در صورت لزوم میتوان فرایند کار تا مرحله عرضه به مصرف کننده نیز توسعه داد.
معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان خاطر‌نشان کرد: فعالینی که درگیر در سامانه ستکا هستند شامل مرغداری‌ها، کشتارگاه‌ها، سیستم حمل، شبکه توزیع مرغ فروشی‌ها است که به تمام این صنوف اطلاع‌رسانی انجام شده است.
فروشگاه‌های پروتئینی و زنجیره‌ای متقاضی برای عضویت و ثبت‌نام در سامانه سامانه هستند می‌توانند به آدرس setk724.ir مراجعه کنند.
برای مشاهده خبر ” نرخ جدید مرغ ” لطفا کلیک نمایید .
شما میتوانید با عضویت در ” پیج بلدرچین مزرعه سبز ” از آخرین قیمت های بازار باخبر شوید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + هفده =