حمایت از صادرات تخم مرغ نطفه دار

حمایت از صادرات تخم مرغ نطفه دار

حمایت از صادرات تخم مرغ نطفه دار

۲۵۰ هزار عدد تخم مرغ نطفه دار مهر امسال از مازندران به ازبکستان صادر شد.
مدیر کل دامپزشکی مازندران به صدور مجوز‌های صادراتی برای توسعه صادرات فراورده‌های خام دامی در مهرماه اشاره کرد و گفت:کارشناسان اداره قرنطینه و امنیت زیستی این اداره کل برای ۲۵۰ هزار عدد تخم مرغ نطفه دار مجوز‌های لازم را صادر کردند.
سید حسین رضوانی افزود: این تخم مرغ‌ها بدلیل دارا بودن نطفه در واحد‌های مادر گوشتی استان تولید و برای جوجه کشی و تبدیل به جوجه یکروزه به ازبکستان صادر شد.
او گفت:کارشناسان دامپزشکی مازندران در صورت درخواست تولیدکنندگان استان برای صادرات محصولات خود با انجام نمونه برداری و آزمایشات لازم بر اساس قوانین کشور مقصد اقدام به صدور مجوز‌های لازم می‌کنند.
رضوانی افزود: در این مدت ۲۶۷ هزار و ۸۱۵ کیلوگرم شیر خشک و انواع پنیر‌های طبیعی و پروسس از کارخانجات لبنی استان به کشور روسیه صادر شد.
مدیر کل دامپزشکی مازندران گفت:تمامی این محصولات با انجام آزمایشات توسط آزمایشگاه مرکزی دامپزشکی استان مورد تائید قرار گرفت.
او از تولیدکنندگان مازندرانی خواست در صورت تمایل به صادرات محصولات خود در حوزه دام، طیور و آبزیان با مراجعه به دامپزشکی استان بمنظور ارزآوری و توسعه صادرات و به دنبال آن ایجاد اشتغال پایدار علاوه بر استفاده از توان کارشناسی و مشاوره‌ای کارشناسان دامپزشکی استان از حمایت همه جانبه دامپزشکی برخوردار شوند.
برای مشاهده خبر ” هر کیلو 700 تومان ضرر مرغداران ” لطفا کلیک نمایید .
شما میتوانید با عضویت در کانال مزرعه سبز از آخرین قیمت های بازار باخبر شوید .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =