حمل نهاده با کامیونداران کرمانی

حمل نهاده با کامیونداران کرمانی

حمل نهاده با کامیونداران کرمانی

 

سیدعلی حاج سید علیخانی گفت: با این حال از روز گذشته با هماهنگی هایی که صورت گرفته کامیون ها در حال حمل نهاده هستند که تاکنون ۱۰۰۰ تن حمل و مابقی نیز تا ۱۰ الی ۱۲ روز آینده حمل خواهند شد.
سیدعلی حاج سیدعلیخانی مدیرکل راهداری استان کرمان در گفتگو با راه آرمان، در رابطه با اعزام ناوگان حمل و نقل به بندر امام جهت حمل نهاده های دامی اظهار کرد: از کرمان روزانه به طور متوسط ۲۰۰ الی ۲۲۰ کامیون به سمت بندر امام حرکت می کند.
متاسفانه به دلیل یکسان بودن نرخ کرایه و اینکه برخی از استانها از جمله فارس به بندر امام نزدیک تر است بیشتر کامیون ها این مسیر را انتخاب می کنند.
حتی تعدادی از کامیون هایی که از کرمان برای حمل فرستاده شده اند پس از بارگیری به سمت شیراز رفته اند.
سیدعلیخانی با اشاره به اینکه  تاکنون دو  جلسه در این رابطه تشکیل شده است، اذعان کرد: جهت شرکت های خصوصی سهمیه بندی شده که تعدادی کامیون جهت بارگیری فرستاده شود.
برای حمل نهاده های دولتی برای پشتیبانی امور دام در حال حاضر مشکلی وجود ندارد و با قراردادی که دارند مرتب نهاده ها حمل می شوند.
در حال حاضر شرکت های خصوصی به مشکل برخورد کرده اند که هر کدام کرایه مناسب تری پیشنهاد دهند کامیون داران نیز بیشتر به همان سمت رغبت بارگیری دارند.
با این حال از روز گذشته با هماهنگی هایی که صورت گرفته کامیون ها در حال حمل نهاده هستند که تاکنون  ۱۰۰۰ تن حمل و مابقی نیز تا ۱۰ الی ۱۲ روز آینده حمل خواهند شد.
برای مشاهده خبر “ الزام مدیریت سیستمی برای توزیع ” لطفا کلیک نمایید .
شما میتوانید با عضویت در ” پیج بلدرچین مزرعه سبز ” از آخرین قیمت های بازار باخبر شوید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =