دپو نهاده در بندر امام

دپو نهاده در بندر امام

دپو نهاده در بندر امام

 

بیش از دو میلیون تن نهاده دامی، آماده ترخیص از گمرک بندر امام خمینی است.
مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت : میزان دو میلیون و ۲۰۰ هزار تن انواع نهاده های دامی در گمکر بندر امام خمینی دپو و آماده ترخیص شده است .
از این میزان حدود یک میلیون و ۵۰ هزار تن ذرت، ۳۷۰ هزار تن کنجاله سویا، ۳۶۵ هزار تن جو، ۲۲۰ هزار تن دانه روغنی سویا هستند که در انبار‌های گمرک بندر امام خمینی وجود دارد.
با تامین منابع مالی و پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوط به بخش های گمرکی ، استاندارد ، دامپزشکی و غذا و دارو ، این نهاده ها ترخیص و به سراسر کشور ارسال خواهد شد.
همچنین از ابتدای امسال تا کنون ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تن گندم در این بندر تخلیه شده که این میزان بیش از ۱۱ برابر نسبت به پارسال افزایش داشته است.
و همچنین با دستور رئیس کل دادگستری خوزستان زمینه ترخیص ۲۵۶ هزارو ۴۲۹ تن از نهاده های دامی دپو شده در بندر امام خمینی (ره) فراهم شد.

با ورود میدانی و دستور رئیس کل دادگستری استان خوزستان و تشکیل جلسه با حضور مسئولان مربوطه در محل اداره کل بندر امام خمینی (ره) زمینه ترخیص ۲۵۶ هزار ۴۲۹ تن از نهاده های دامی که در بندر امام خمینی دپو شده بود فراهم شد.
در این رابطه علی دهقانی رئیس دادگستری خوزستان اظهار کرد: محموله‌های چهار کشتی حامل نهاده‌های دامی شامل کنجاله سویا و ذرت که ترخیص آنها با مشکلات اداری از قبیل پرداخت حق استاندارد مواجه شده بود، با تعهد پرداخت مدت دار مرتفع شد.با تعهد صاحبان کالا و موافقت سازمان استاندارد کشور زمینه عملیات ترخیص این کالاها آغاز و به چرخه توزیع وارد شد.
برای مشاهده خبر ” رتبه اول تولید مرغ در منطقه ” لطفا کلیک نمایید .
شما میتوانید با عضویت در ” پیج بلدرچین مزرعه سبز ” از آخرین قیمت های بازار باخبر شوید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 12 =