فشار تامین جوجه روی مرغدار

فشار تامین جوجه روی مرغدار

فشار تامین جوجه روی مرغدار

 

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: در حال حاضر برخی مرغدارها از لحاظ تامین جوجه تحت فشار هستند و این مشکل هم از نظر فراوانی جوجه و هم از قیمت جوجه است.
حسین ایراندوست اظهار کرد: در حال حاضر مقداری مرغدارها از لحاظ تامین جوجه تحت فشار هستند و این مشکل هم از نظر فراوانی جوجه و هم از قیمت جوجه است.
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اصفهان تصریح کرد: قیمت جوجه مصوب تنطیم بازار 4 هزار و 200 تومان است اما اکنون ممکن است مرغ دار جوجه را با قیمت بالاتری تهیه کند و یا در نوبت قرار گیرد تا جوجه به دستش برسد.
فشار تامین جوجه روی مرغدار
وی با بیان اینکه در استان اصفهان اصلا تولید جوجه نداشته و خریدار جوجه از مزارع شمال و شمال غرب هستیم، گفت: در حال حاضر اشتیاق برای جوجه ریزی بالاست چرا که قیمت مرغ در بازار مناسب و نهاده ها نیز در بازار فراوانی دارد و همچنین شرایط آب و هوایی نیز برای پرورش مناسب بوده و از طرف دیگر بازار نیز گوشت مرغ را می پسندد.
ایراندوست با اشاره به اینکه هم اشتیاق در جوجه ریزی در کل کشور و  اصفهان بالاست و هم محدودیت های در تولید جوجه در استان های شمالی وجود دارد، عنوان کرد: جهادکشاورزی پیگیری کرده است که هم بحث قیمت مدیریت شود و هم فراوانی به شکلی باشد که آن میزان جوجه ریزی که انتظار داریم محقق شود.
ایراندوست گفت: تلاش می کنیم که شرایطی ایجاد شود که این مشکلات هر چه زودتر حل و بازار گوشت مرغ با التهاب رو به رو نشود.
برای مشاهده خبر ” قطعه بندی با شرط بسته بندی ” لطفا کلیک نمایید .
شما میتوانید با عضویت در ” پیج بلدرچین مزرعه سبز ” از آخرین قیمت های بازار باخبر شوید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =