کاهش فروش در اروپا

کاهش فروش در اروپا

با افت شدید تولید که در نتیجۀ شیوع کرونا به وجود آمد انتظار می رود که تولیدات خوراک طیور در اروپا به میزان 5.2 درصد در سال 2020 کاهش داشته باشد.
اینها آمار و ارقامی است که توسط “فدراسیون تولیدکنندگان خوراک اروپا” ارائه شده است. طبق اطلاعات این فدراسیون، تقاضا برای خوراک طیور با کاهش چشمگیری مواجه بوده است و در برخی کشورها تولید در مقایسه با سال 2019 تا 10 درصد کاهش داشته است.

کاهش فروش در اروپا

در مجموع، برآورد تولیدات خوراک طیور در کشورهای عضو اتحادیۀ اروپا یک کاهش موقت 5.2 درصدی را نشان می دهد که نتیجه ای عکسِ روند مثبت دهۀ گذشته دارد. البته عوامل دیگری نیز بر روی این روند تأثیرگذار بوده اند من جمله واردات فراورده های مرغداری از کشورهای ثالث به اتحادیۀ اروپا که منجر به مازاد کالا و اشباع بازار شد و همچنین شیوع انفولانزای طیور در مرکز و جنوب شرقی اروپا.
در سال 2019 میلادی، تولید خوراک طیور اروپا 0.1 درصد رشد داشت. فدراسیون تولیدکنندگان خوراک اروپا اذعان داشت رشد و توسعۀ علم ژنتیک به منظور سود بیشتر در زمینۀ راندمان خوراک توسعه یافت اما تداوم آن رشد فروش خوراک در سال های آتی را محدود خواهد کرد.
به هر حال، تولیدات خوراک طیور کشورهای اتحادیۀ اروپا همچنان در بخش تولیدات خوراک کامپاند صنعتی اتحادیۀ اروپا پیشگام و پیشتاز است.

 

 

 

برای مشاهده مقاله ” غول وارد کننده گوشت به روسیه ” لطفا کلیک نمایید .
شما میتوانید با عضویت در ” پیج بلدرچین مزرعه سبز ” از آخرین قیمت های بازار باخبر شوید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + پنج =